Blue Bar
Innovatived People Redefining Print
  •   
  •   
  •   

  Search

News

Co nowego?

Aktualności z branży i z życia firmy

Please wait while we gather your results.

Quad/Graphics Europe z certyfikatem Jakość Roku

Wyszków, 21 lutego 2017 r. – Europejski certyfikat Jakość Roku jest prestiżowym wyróżnieniem dla Quad/Graphics Europe i potwierdzeniem projakościowych działań firmy. Certyfikacja nadawana jest przez Fundację Qualitas już od 10 lat.

Certyfikat Jakość Roku to flagowy projekt Fundacji Qualitas Europejskiego Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych mający na celu wyróżnienie przedsiębiorstw, organizacji czy też instytucji naukowo-badawczych, które w swojej działalności szczególny nacisk kładą na jakość i innowacyjność wykonywanych usług. Jest to jedyny certyfikat w Polsce objęty patronatem honorowym European Organization for Quality z Brukseli, nadawany jest nieprzerwanie od 2006 roku. Quad pozytywnie przeszedł proces certyfikacji złożony z wieloetapowej oceny, a następnie audytu przeprowadzonego przez specjalistów z Fundacji Qualitas.

„Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie słuszności realizowanej przez nas polityki, która ma na celu między innymi, ciągłe podnoszenie jakości usług.” – powiedział Jakub Dyląg, Prezes Quad/Graphics Europe. „Ten certyfikat jest dla nas ważny, ponieważ pokazuje, że wciąż doskonalimy się z myślą o naszych klientach.” – dodał.

Dla Quad/Graphics jakość jest istotnym aspektem działalności. Systemy zarządzania jakością w firmie spełniają normy ISO 9001 i ISO 14001. Ponadto w Quad/Graphics działa program Lean, który ma za zadanie podnoszenie wydajności, terminowości
i jakości procesu druku we wszystkich działach - od sprzedaży po dystrybucję.

 

Na temat Quad/Graphics
Quad/Graphics (NYSE: QUAD) jest globalnym dostawcą usług poligraficznych dla szerokiego grona wydawców czasopism, katalogów, książek, gazetek, oraz materiałów reklamowych. Firma, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia około 22 tys. pracowników w ponad 50 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Europie. Quad/Graphics (www.QG.com) zmienia oblicze druku we współczesnym świecie multimediów, pomagając klientom wykorzystywać go jako fundament wielokanałowej strategii komunikacji
i osiągać zamierzone cele biznesowe.

***
Kontakt:
Agnieszka Gołębiowska
Quad/Graphics Europe
+48 22 33 67 284
agnieszka.golebiowska@quadgraphics.pl