Blue Bar
Innovatived People Redefining Print
  •   
  •   
  •   

  Search

News

Co nowego?

Aktualności z branży i z życia firmy

Please wait while we gather your results.

Szukamy nowych pracowników w Gdańsku

Gdańsk, 8 marca 2016r: W nowym Centrum Usług Wspólnych Quad/Graphics, jednej z największych firm poligraficznych w Europie, znajdzie pracę 100 grafików i informatyków. Projekty będą realizowane dla największych globalnych marek.

Quad/Graphics to globalny dostawca usług poligraficznych dla szerokiego grona wydawców czasopism, katalogów oraz materiałów reklamowych, wśród których jest wiele światowych marek. Firma, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia około 22 tys. pracowników w Ameryce Północnej, Południowej oraz w Europie. W jej polskich oddziałach pracuje ponad 1700 osób.

Gdańsk to kolejne miasto po Pile i Wyszkowie, w którym Quad/Graphics rozwija swoje Centrum Usług Wspólnych. Zatrudnieni w nim pracownicy będą wykonywać szeroki zakres prac graficznych oraz informatycznych na rzecz amerykańskich kontrahentów, wśród których jest wiele światowych marek. „Udowodniliśmy, że wiedza merytoryczna oraz umiejętności językowe naszych pracowników są na poziomie gwarantującym sprawne świadczenie tego typu usług. Działalność offshoringową z sukcesem prowadzimy już w dwóch innych lokalizacjach i dalej chcemy ją rozwijać“- powiedział Jakub Dyląg, Dyrektor Zarządzający Quad/Graphics Europe.

Quad/Graphics kieruje swoją ofertę do kandydatów znających i interesujących się grafiką komputerową oraz IT. Konkretne stanowiska, na które będzie prowadzona rekrutacja to między innymi: Graphic Designer, High-end Retoucher, High-end Page Builder i IT Software Developer.

Oferta edukacyjna i chęć do współpracy ze strony przedstawicieli lokalnych szkół wyższych i ponadgimnazjalnych zachęciły firmę do zlokalizowania nowego biura właśnie w Gdańsku. „Uważamy, że dynamicznie rozwijające się Trójmiasto jest atrakcyjnym miejscem dla biznesu” - mówi Jakub Dyląg i dodaje: „liczymy także na owocną współpracę z lokalnymi szkołami m.in. Akademią Sztuk Pięknych czy Politechniką Gdańską, które kształcą studentów w pożądanych przez nas kierunkach i pomogą nam wyłowić wiele młodych talentów”.

„Centrum usług wspólnych obsługujące procesy graficzne to zupełna nowość w Trójmieście i z pewnością jeden z niewielu takich projektów w skali całego kraju. Lokalizacja Quad Graphics w naszym regionie stwarza niepowtarzalne możliwości pracy w branży kreatywnej, którą chcemy tutaj rozwijać.” – mówi Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

Quad/Graphics to firma, która daje swoim pracownikom duże możliwości rozwoju i stabilne zatrudnienie. Dodatkowo wybrani pracownicy Centrum Usług Wspólnych w Gdańsku, będą mieli możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji podczas szkoleń organizowanych w USA.

# # # #


Kontakt dla mediów:
Agnieszka Gołębiowska
Quad/Graphics Europe
+48 22 33 67 284
agnieszka.golebiowska@quadgraphics.pl  

Kontakt dla kandydatów:
Szymon Poredo 
Quad/Graphics Europe
+48 665 061 037
szymon.poredo@quadgraphics.pl