Blue Bar
Innovatived People Redefining Print
  •   
  •   
  •   

  Search

Distribution

Dystrybucja

Terminowa, rzetelna, atrakcyjna cenowo

Dystrybucja

Oferta dystrybucyjna Quad/Graphics umożliwia klientom osiąganie lepszych wyników przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Wciąż rozbudowywana sieć dystrybucyjna pozwala nam konsekwentnie skracać czas dostawy.

Dostawa na czas
Bogate doświadczenie sprawia, że jesteśmy niezawodnym i profesjonalnym dostawcą poligraficznych usług logistycznych. Nasz zgrany zespół szybko dostosowuje się do zmiennych potrzeb klienta i pewnie realizuje postawione przed nim wyzwania. Oferujemy kompleksowy i bardzo elastyczny system realizacji dostaw, który jest w pełni zintegrowany z naszym procesem produkcyjnym. Szereg wprowadzonych przez nas innowacji technologicznych zapewnia jeszcze większą niezawodność i niższe koszty transportu. Współpracując z nami masz gwarancję bezpieczeństwa i terminowości dostaw.

Przetwarzanie danych adresowych
Oferujemy efektywne rozwiązania mailingowe przeznaczone na rynek krajowy i międzynarodowy. Usługi optymalizacji bazy danych adresowych obejmują standaryzację, korektę i usuwanie zdublowanych rekordów. Dzięki zaawansowanemu systemowi sortowania danych, korzystamy ze zniżek na usługi pocztowe, tym samym obniżając koszty wysyłki. Przygotowywane przez nas przesyłki są zawsze zgodne z lokalnymi wymogami obrotu pocztowego.

Dostawa reklamy bezpośredniej
Oferujemy szereg rozwiązań reklamy bezpośredniej. Okresowe subskrypcje, sprzedaż katalogowa i kampanie promocyjne to tylko niektóre z nich. Realizujemy zamówienia przekazywane drogą telefoniczną, pocztową oraz elektroniczną. Dysponujemy bezpiecznym systemem umożliwiającym nam wprowadzanie, archiwizację oraz pobieranie danych. Efektywnie zarządzamy zapasami magazynowymi, pakujemy, terminowo nadajemy przesyłki oraz obsługujemy reklamacje, zwroty oraz płatności. Zapewniamy bezpośrednią komunikację z Klientami za pośrednictwem własnego centrum obsługi telefonicznej.
 

Doświadczenie w obrocie pocztowym
Zdajemy sobie sprawę, że koszty usług pocztowych mogą stanowić znaczącą część budżetu Klienta, dlatego aktywnie współpracujemy z odpowiednimi operatorami pocztowymi w celu jak najlepszego zarządzania kosztami. Wiemy również, że terminowa dostawa ma decydujący wpływ na efektywność komunikacji z Klientami i poziom wskaźników odpowiedzi. Dlatego czerpiemy z wieloletniego doświadczenia i zapewniamy dostawę realizowaną na czas i o najwyższej jakości. Cel ten osiągamy poprzez::

  • stały kontakt z operatorami pocztowymi, występującymi w charakterze rzetelnych partnerów biznesowych (tzn. z Pocztą Polską, Royal Mail, La Poste, Deutsche Post i in.)
  • wczesną wymianę informacji z operatorami pocztowymi o nowych inicjatywach (produktach i/lub usługach)
  • angażowanie się w działalność stowarzyszeń branżowych (DMA, FEDMA itd.)
  • angażowanie się w strategiczne kierunki Powszechnego Związku Pocztowego (UPU)
  • uczestnictwo w pracach Komitetu Konsultacyjnego (CC), który reprezentuje interesy szeroko pojętego międzynarodowego sektora usług pocztowych.

Ponadto korzystamy z pośrednictwa amerykańskich stowarzyszeń branżowych, takich jak PostCom i IMAG (Międzynarodowa Grupa Doradcza Nadawców Przesyłek Pocztowych).