Blue Bar
Employee Login
> Outlook
> MuW
Innovatived People Redefining Print
  •   
  •   
  •   

  Search

Media Solutions

Interactive Print Solutions

Odkryj interaktywne technologie!

Interactive Print Solutions - druk wzbogacony o interaktywne technologie

Wykorzystaj siłę oddziaływania druku i szybkość mobilnej komunikacji, aby dotrzeć do klientów we właściwym czasie i miejscu.

Technologia, która zwiększy sprzedaż i wzbudzi entuzjazm Twoich klientów
Przeprowadź interaktywną kampanię z wykorzystaniem kodów QR, technologii rozpoznawania obrazu (IR), rozszerzonej rzeczywistości (AR) lub technologii NFC. Zwiększ sprzedaż i pozyskaj lojalnych klientów.

Wiele rozwiązań. Jeden dostawca.
Szeroka gama rozwiązań opartych na druku wzbogaconym w interaktywne technologie pozwala stworzyć skuteczną kampanię reklamową poprzez integrację zróżnicowanych kanałów dotarcia do klienta.


Rozwiązania IPS dla marketingowców

Rozwiązania IPS dla wydawców 
 

Oferta Quad/Graphics Media Solutions.
Quad/Graphics Media Solutions pomaga tworzyć atrakcyjne kampanie reklamowe, optymalizować ich treść i skutecznie docierać do klientów a zarazem podnosić wydajność, maksymalizować zyski i umacniać pozycję marki na rynku.

Pokaż swoim odbiorcom nowe możliwości.

Bezpłatna aplikacja Actable™ pozwala automatycznie uruchamiać filmy, oglądać zdjęcia produktów, a nawet dokonywać zakupów.

Aplikacja Actable jest dostępna zarówno na platformie iOS jak i na urządzeniach z systemem Android. Actable umożliwia skanowanie kodów QR, rozpoznawanie obrazów, dostęp do rozszerzonej rzeczywistości oraz do technologii NFC (w urządzeniach do tego dedykowanych). Actable może występować także pod Twoją własną marką i logotypem.

Pobieranie aplikacji

  1. Wyszukaj „Actable” w App Store na swoim iPhonie lub iPadzie lub w Google Play w przypadku urządzeń obsługiwanych przez system Android
  2. Pobierz bezpłatną aplikację na swój telefon lub tablet.

Jak zacząć?

  1. Otwórz zainstalowaną aplikację, która automatycznie uruchomi aparat/kamerę w Twoim urządzeniu
  2. Skieruj aparat w urządzeniu w stronę obrazu, który jest oznaczony ikonką Actable. Skanowany obraz powinien mieścić się na ekranie.
  3. Przytrzymaj telefon nad skanowanym obrazem i wciśnij opcję „scan” na ekranie swojego urządzenia.