Powrót

Odpowiedzialność społeczna Pokaż menu

Przyjazne miejsce pracy

Zadowolony pracownik to klucz do sukcesu firmy Quad Europe. Chcemy zapewniać naszym ludziom bezpieczne i przyjazne miejsce pracy, które wspiera ich rozwój i na co dzień dba o ich najważniejsze potrzeby.

Quad Europe przyjaznym miejscem pracy

Bezpieczeństwo w pracy

Pracuj mądrze, bądź bezpieczny” – to hasło, które przyświeca wszystkim

pracownikom Quad Europe w codziennej pracy, zarówno na produkcji, jak w działach administracyjnych. Działania, które podejmujemy w dziedzinie bezpieczeństwa znacznie wykraczają poza obowiązki wynikające z obowiązującego prawa.

Podnosimy znajomość zasad BHP poprzez przyjazny i profesjonalny program kształcenia SAM (z ang. Safety Accountability Measurement). Dzięki połączeniu edukacji ze stałą oceną stanu wiedzy mamy pewność, że przekazywana przez nas wiedza rzeczywiście przekłada się na poziom bezpieczeństwa w Quad Europe.

Mamy dedykowane zespoły ratownictwa medycznego. Ich członkowie, często doświadczeni strażacy oraz ratownicy medyczni, są regularnie szkoleni i służą innym pomocą w razie wypadków czy ewakuacji.

Codzienne wsparcie potrzeb pracowników

Firmowe autobusy Quad Europe pomagają w dojeździe do pracy z okolic Wyszkowa, Radzymina i z Warszawy. Dla zmotoryzowanych mamy dostępny parking pracowniczy, a dla tych, którzy do pracy dojeżdżają rowerem do dyspozycji są dwie wiaty rowerowe.

Pracownicy Quad Europe na miejscu mogą skorzystać ze stołówki lub przygotować posiłek w jednym z pomieszczeń kuchennych.

Punkt Obsługi Pracownika to dedykowane miejsce pierwszego kontaktu pracowników we wszystkich sprawach kadrowych (m.in. dotyczących dokumentów związanych z zatrudnieniem, ubezpieczeniami, stanem urlopu, czy rozliczaniem wynagrodzeń).

Korzystne oferty dodatkowego ubezpieczenia, opieki medycznej i karty sportowej zostały dostosowane do potrzeb i możliwości pracowników Quad Europe.

Szkolenia i możliwości rozwoju

Nasi pracownicy rozwijają się z nami już od pierwszych dni. Dzięki programowi onboardingu każda nowa osoba zapoznaje się nie tylko z przyszłymi obowiązkami na danym stanowisku i współpracownikami, ale również poznaje zasady działania firmy, przepisy i zalecenia dotyczące dbania o BHP, najwyższą jakość (metodologia  Lean, KAIZEN) i ochronę środowiska.

Ciągłe doskonalenie („continuous improvement”) to jedna z kluczowych wartości Quad Europe. Nasi pracownicy nie tylko mają wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy na danym stanowisku, ale wciąż podnoszą kwalifikacje i rozwijają kompetencje, a dzięki rekrutacjom wewnętrznym możliwości awansu są dostępne dla wszystkich pracowników firmy.