O nas Pokaż menu

Jakość

Twoja skuteczność biznesowa zależy nie tylko od pomysłu, ale i najwyższej jakości wykonania - dlatego też chcemy, aby nasze produkty spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak dbamy o jakość produktów i usług od Quad Europe

Lean i Kaizen

Wykorzystujemy metodologię Lean, która koncentruje się na identyfikacji i eliminacji strat po to, by zredukować koszty. Wraz z naszymi wszystkimi pracownikami szukamy najlepszych pomysłów na codzienne wyzwania przy pomocy systemu KAIZEN.

Pełna kontrola

W zarządzaniu jakością kierujemy się zasadami międzynarodowej normy ISO 9001. Z kolei własna produkcja farb CR/T pozwala nam na pełną kontrolę  procesu druku: koncentrację na jakości gotowego produktu, kontrolę jakości koloru oraz redukcję emisji dwutlenku węgla.

Światowa technologia

Dzięki najnowocześniejszemu parkowi maszynowemu w Europie mamy możliwość  oferowania szerokiej gamy usług poligraficznych.

Nasze rozwiązania w dziedzinie technologii i automatyzacji zapewniają efektywną produkcję i pozwalają uzyskać wyższą jakość w krótszym czasie.

Doświadczenie i innowacja

Nasi klienci czerpią wiele korzyści z naszego doświadczenia i najnowszych rozwiązań w realizacji kompleksowych usług Quad Europe. Śledzimy najnowsze trendy i w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, oferujemy je naszym klientom, aby wspierać ich sprzedaż i zasięg działania.