O nas Pokaż menu

Dlaczego my?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłej gotowości do zaspokajania zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów oraz elastycznemu podejściu do każdego projektu, jako Quad/Graphics możemy zaoferować innowacyjne i kompleksowe usługi poligraficzne oraz doskonałą jakość realizowanych kampanii marketingowych.

Ludzie Quad/Graphics

Nasza firma to nie tylko nowoczesny park maszynowy oraz zaawansowane centrum dystrybucyjne, ale przede wszystkim doświadczeni profesjonaliści, którzy wiedzą, jak skutecznie świadczyć usługi najwyższej jakości i w optymalnej cenie. Nasi ludzie pomogą ci także zrealizować pomysły na atrakcyjne i skuteczne kampanie marketingowe.

Profesjonalizm

Wzrastamy dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych ludzi, ich kompetencje i umiejętności eksperckie.

Przyjazne miejsce pracy

Wysokie standardy bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie w połączeniu z naszą kulturą organizacyjną sprawiają, że Quad/Graphics jest przyjaznym i bezpiecznym miejscem pracy.

Partnerzy twoich pomysłów

W naszych doświadczonych i rzetelnych pracownikach znajdziesz partnerów do rozwijania twoich najśmielszych pomysłów na druk czy kampanię marketingową.

Eksperci do usług

Druk, papier, personalizacja, produkty specjalne, usługi logistyczne, technologie mobilne, obsługa zamówień - w   Quad/Graphics znajdziesz fachowców, którzy wiedzą, jak w branży poligraficznej świadczyć usługi skutecznie, w najwyższej jakości i w optymalnej cenie.

Kompleksowa oferta

Od przygotowania do druku, projektowania i wykonania konstrukcji poprzez druk i interaktywne cyfrowe rozwiązania, aż po logistykę i dystrybucję – nasza kompleksowa oferta pomoże ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasi eksperci będą z tobą w każdym etapie wykonania zamówienia.

Kampania reklamowa w POS
 • Projektowanie grafiki i konstrukcji oraz wydruk standów eksponujących promowane produkty.
 • Standy informacyjne wspierające kampanie promocyjne.
 • Materiały marketingowe (ulotki z przepisami wykorzystującymi w/w produkt).
 • Dystrybucja w/w materiałów do punktów sprzedaży w całym kraju.
Kampania direct mail
 • Wydruk listu oraz koperty do odbiorcy z zastosowaniem personalizowanych kodów promocyjnych.
 • Wydruk zestawu perforowanych kuponów z rabatami na najbliższy sezon.
 • Wybór i optymalizacja bazy odbiorców.
 • Obsługa pakowania, adresowania i wysyłki listu.
 • Badanie i raportowanie response rate odbiorców.
Kampania promocyjna katalogu
 • Personalizacja okładki oraz wydruk katalogu.
 • Pakowanie insertów oraz dodatkowych materiałów dostarczonych przez klienta.
 • Wybór i optymalizacja bazy odbiorców.
 • Wysyłka i dystrybucja do wybranych odbiorców, we  wskazanych przedziałach czasowych.

Innowacje i technologia

Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy z klientami i dostawcami, jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami, aby oferować najwyższą jakość w druku, logistyce czy technologiach mobilnych.

Najnowocześniejszy park maszynowy

Współpraca z Quad/Graphics to dostęp do zaawansowanych możliwości technicznych, maszyn offsetowych i cyfrowych (między innymi: HP Indigo, Inca, Heidelberg, Durst, Arizona) oraz automatyzacji procesów logistycznych i szerokiej gamy uszlachetnień druku.

Fachowcy i najnowsza wiedza

Prawdziwi profesjonaliści wspierają realizację twoich zleceń na każdym etapie procesu, nie tylko poprzez wieloletnie doświadczenie, ale i regularne poszerzanie swojej wiedzy na temat nowych technologii, procesów, materiałów czy komponentów.

Kompleksowa oferta

Jako jedna z największych komercyjnych drukarni w Europie, jesteśmy pod wieloma względami pionierami w dziedzinie poligrafii. Dzięki temu nasza oferta pozwala klientom na łączenie usług i optymalizację kosztów. Korzyści? Większy zasięg - większa sprzedaż - większe oszczędności.

Podejście multi-channel

POS, Direct Marketing, technologie cyfrowe, czy mobilne - jeśli szukasz sposobów na zwiększenie sprzedaży czy rozpoznawalności marki, nasze kompleksowe rozwiązania pomogą ci zaistnieć ze swoją ofertą w wielu kanałach promocji i sprzedaży.