O nas Pokaż menu

Dlaczego my?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłej gotowości do zaspokajania zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów oraz elastycznemu podejściu do każdego projektu, jako Quad Europe możemy zaoferować innowacyjne i kompleksowe usługi poligraficzne oraz doskonałą jakość realizowanych kampanii marketingowych.

Ludzie Quad Europe

Nasza firma to nie tylko nowoczesny park maszynowy oraz zaawansowane centrum dystrybucyjne, ale przede wszystkim doświadczeni profesjonaliści, którzy wiedzą, jak skutecznie świadczyć usługi najwyższej jakości i w optymalnej cenie. Nasi ludzie pomogą ci także zrealizować pomysły na atrakcyjne i skuteczne kampanie marketingowe.

Profesjonalizm

Wzrastamy dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych ludzi, ich kompetencje i umiejętności eksperckie.

Przyjazne miejsce pracy

Wysokie standardy bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie w połączeniu z naszą kulturą organizacyjną sprawiają, że Quad Europe jest przyjaznym i bezpiecznym miejscem pracy.

Partnerzy twoich pomysłów

W naszych doświadczonych i rzetelnych pracownikach znajdziesz partnerów do rozwijania twoich najśmielszych pomysłów na druk czy kampanię marketingową.

Eksperci do usług

Druk, papier, personalizacja, produkty specjalne, usługi logistyczne, technologie mobilne, obsługa zamówień - w Quad Europe znajdziesz fachowców, którzy wiedzą, jak w branży poligraficznej świadczyć usługi skutecznie, w najwyższej jakości i w optymalnej cenie.

Kompleksowa oferta

Od przygotowania do druku, projektowania i wykonania konstrukcji poprzez druk i interaktywne cyfrowe rozwiązania, aż po logistykę i dystrybucję – nasza kompleksowa oferta pomoże ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasi eksperci będą z tobą w każdym etapie wykonania zamówienia.

Kampania reklamowa w POS
 • Projektowanie grafiki i konstrukcji oraz wydruk standów eksponujących promowane produkty.
 • Standy informacyjne wspierające kampanie promocyjne.
 • Materiały marketingowe (ulotki z przepisami wykorzystującymi w/w produkt).
 • Dystrybucja w/w materiałów do punktów sprzedaży w całym kraju.
Kampania direct mail
 • Wydruk listu oraz koperty do odbiorcy z zastosowaniem personalizowanych kodów promocyjnych.
 • Wydruk zestawu perforowanych kuponów z rabatami na najbliższy sezon.
 • Wybór i optymalizacja bazy odbiorców.
 • Obsługa pakowania, adresowania i wysyłki listu.
 • Badanie i raportowanie response rate odbiorców.
Kampania promocyjna katalogu
 • Personalizacja okładki oraz wydruk katalogu.
 • Pakowanie insertów oraz dodatkowych materiałów dostarczonych przez klienta.
 • Wybór i optymalizacja bazy odbiorców.
 • Wysyłka i dystrybucja do wybranych odbiorców, we  wskazanych przedziałach czasowych.

Innowacje i technologia

Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy z klientami i dostawcami, jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami, aby oferować najwyższą jakość w druku, logistyce czy technologiach mobilnych.

Najnowocześniejszy park maszynowy

Współpraca z Quad Europe to dostęp do zaawansowanych możliwości technicznych, maszyn offsetowych i cyfrowych (między innymi: HP Indigo, Inca, Heidelberg, Durst, Arizona) oraz automatyzacji procesów logistycznych i szerokiej gamy uszlachetnień druku.

Fachowcy i najnowsza wiedza

Prawdziwi profesjonaliści wspierają realizację twoich zleceń na każdym etapie procesu, nie tylko poprzez wieloletnie doświadczenie, ale i regularne poszerzanie swojej wiedzy na temat nowych technologii, procesów, materiałów czy komponentów.

Kompleksowa oferta

Jako jedna z największych komercyjnych drukarni w Europie, jesteśmy pod wieloma względami pionierami w dziedzinie poligrafii. Dzięki temu nasza oferta pozwala klientom na łączenie usług i optymalizację kosztów. Korzyści? Większy zasięg - większa sprzedaż - większe oszczędności.

Podejście multi-channel

POS, Direct Marketing, technologie cyfrowe, czy mobilne - jeśli szukasz sposobów na zwiększenie sprzedaży czy rozpoznawalności marki, nasze kompleksowe rozwiązania pomogą ci zaistnieć ze swoją ofertą w wielu kanałach promocji i sprzedaży.