Usługi Pokaż menu

Direct Marketing

Chcesz skierować bezpośredni komunikat marketingowy do starannie wybranych odbiorców, aby uzyskać bezpośrednią reakcję i efektywnie mierzyć wskaźnik odpowiedzi (response rate)?

Wykorzystaj potencjał kampanii mailingowych i e-mailingowych aby docierać do jeszcze większego grona odbiorców na całym świecie i optymalizuj swoje koszty powierzając nam proces dystrybucji. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy kompleksowo obsłużyć zamówienie od realizacji aż po dostarczenie adresatowi.

Nasze specjalizacje

Mailingi

Mailingi

Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z wieloma operatorami pocztowymi pomożemy szybko, tanio i efektywnie pozyskać nowych klientów.

Dowiedz się więcej
Kampanie e-mailingowe

Kampanie e-mailingowe

Wysyłaj oferty i zaproszenia do klientów - kampanie e-mailingowe i newslettery to skuteczna promocja twoich produktów i usług.

Dowiedz się więcej
Obsługa przesyłek

Obsługa przesyłek

Zlecenie obsługi przesyłek specjalistom Quad Europe to rozwiązanie, które pomoże szybko, tanio i efektywnie docierać do wszystkich klientów.

Dowiedz się więcej
Bazy danych

Bazy danych

W kosztach kampanii direct marketingowej udział kosztów wysyłki stanowi często ponad 60%. Zmniejsz je dzięki zaawansowanej optymalizacji baz danych.

Dowiedz się więcej
Fulfilment

Fulfilment

Niezależnie od wielkości zamówienia i branży skompletujemy twoje zamówienie przygotujemy do dystrybucji i dostarczymy do adresata.

Dowiedz się więcej

Direct Marketing wspierany przez Quad Europe to

  • Kreatywne działania nastawione na skuteczne docieranie do klientów.
  • Niebanalny design i projekty - tworzone w bliskiej współpracy z klientem.
  • Wsparcie graficzne i informatyczne na każdym etapie procesu projektowego.
  • Pomoc w optymalizacji kosztów i skuteczności promocji multi-channel.