Usługi Pokaż menu

Druk offsetowy i cyfrowy

Wyraziste materiały reklamowe i informacyjne czy modne magazyny i publikacje. Twoja wyobraźnia i doświadczenie w sprzedaży mają w Quad Europe doświadczonych partnerów do realizacji marzeń o jak najskuteczniejszej sprzedaży i prezentacji informacji o twojej firmie.

Razem z nami możesz wzbogacić swoje katalogi i czasopisma o niezwykłe efekty specjalne takie jak efekt lustra czy okładka holograficzna. Dzięki temu twoje produkty zyskają niestandardowy wygląd i jeszcze bardziej przyciągną uwagę klienta.

Nasze specjalizacje

Czasopisma

Czasopisma

Wyrazista okładka czy nietypowe rozwiązania prezentacji treści uatrakcyjnią ofertę dla twoich reklamodawców i przyciągną czytelników.

Dowiedz się więcej
Katalogi

Katalogi

Dobre pierwsze wrażenie i skuteczna sprzedaż w jednym — katalogi to profesjonalna wizytówka firmy i wsparcie w prezentacji twoich produktów.

Dowiedz się więcej
Gazetki reklamowe

Gazetki reklamowe

Promocje, propozycje usług i prezentacja oferty w postaci gazetki reklamowej to skuteczny sposób na zaproszenie klientów do twoich punktów sprzedaży.

Dowiedz się więcej
Materiały marketingowe

Materiały marketingowe

Różnorodność formatów i nietypowych rozwiązań prowadzą do wspólnych celów: budowania długotrwałej relacji z klientem i promowania marki.

Dowiedz się więcej
Direct mail

Direct mail

Docieraj bezpośrednio do klientów dzięki kampaniom direct mailingowym - masz szansę na zwiększenie efektywności nawet o 60%.

Dowiedz się więcej
Produkty specjalne

Produkty specjalne

Nasze nietypowe rozwiązania sprawią, że twój produkt wyróżni się i zostanie zapamiętany na dłużej przez twoich klientów.

Dowiedz się więcej

Quad Europe jako partner Twojego biznesu to:

  • najlepsza_jakosc

    Najlepsza jakość wydruku offsetowego jak i cyfrowego.

  • Wsparcie w tworzeniu niestandardowych rozwiązań.

  • Kompleksowa obsługa zamówień od prepress aż po dystrybucję (własny operator logistyczny).

  • Opieka profesjonalnych doradców i optymalizacja kosztów.

  • druk_w_parku_maszynowym

    Druk w najnowocześniejszym parku maszynowym w Europie.

Przykłady realizacji