Powrót

Druk offsetowy i cyfrowy Pokaż menu

Produkty specjalne

Opowiedz historię swojej marki w nietypowy sposób i wyróżnij się spośród innych publikacji drukowanych. Nasz zespół specjalistów ds. projektów specjalnych pomoże ci stworzyć wyjątkowe materiały, które wzbudzą pozytywne reakcje odbiorców.

Produkty specjalne od Quad/Graphics to

Zainspiruj klientów i wykorzystaj podwójne okładki, zakładki, owijki, nietypowe perforacje czy też lakiery z wyjątkowymi strukturami i lakiery zapachowe, które wzmocnią Twój przekaz i zachęcą klientów do wyszukania dodatkowych informacji o twoim produkcie, a także potencjalnie do jego zakupu.

Niezależnie, czy planujesz wydanie magazynu, czasopisma czy wydruk okładki katalogu, broszury lub reklamę w miesięczniku – pomożemy znaleźć ci taki produkt niestandardowy, który doskonale uzupełni twoją markę i opowie jej historię w jedyny w swoim rodzaju sposób.

Doświadczenie i najnowocześniejsze urządzenia sprawiają, że możemy zaoferować ci wyjątkowe, niestandardowe techniki, które z łatwością włączysz w proces poligraficzny, bez potrzeby kontaktowania się z kilkoma podwykonawcami jednocześnie.

Nasze przykładowe realizacje

Uruchom wideo

Efekt lustra

Lustrzana folia na okładce czasopisma pozwoli przykuć uwagę do twojego produktu zanim klient weźmie go do ręki.

Uruchom wideo

Okładka holograficzna

Wyróżnij wydania specjalne czasopism lub katalogów poprzez setki mieniących się kolorów na okładce.

Uruchom wideo

Efekt „Rzęsy”

Intrygujące rzęsy doskonale sprawdzą się do podkreślenia kobiecości marki lub jako próbnik kolorów w katalogu produktów.

Uruchom wideo

Register kciukowy

Poprowadź swojego czytelnika bezpośrednio do wyznaczonej reklamy lub na konkretną stronę dzięki registrowi kciukowemu.

Uruchom wideo

Wklejka z plastiku

Wzbogacając reklamę drukowaną o inny materiał niż papier, wyróżnisz się na tle konkurencji i dasz klientom możliwość zauważenia swojego produktu.

Uruchom wideo

Perforacje

Wykorzystaj siłę perforacji, dzięki której klienci otrzymają spersonalizowane kupony rabatowe lub zatrzymają interesujące fragmenty, np. przepisy kulinarne.

Formularz kontaktowy

Opisz jak możemy Ci pomóc