Kariera Pokaż menu

Jacek Majewski

Specjalista ds. HR

Jacek w Quad/Graphics prowadzi procesy rekrutacyjne zarówno na stanowiska w obszarze produkcji jak i administracji. Odpowiada również za wdrożenia nowych pracowników w firmie, udział w targach pracy i realizację ogólnofirmowych projektów. W wolnym czasie Jacek lubi upiec coś słodkiego, żeby później wypocić kalorie na siłowni. Fan lotnictwa cywilnego co przekłada się na upodobanie do podniebnych podróży, liczne odwiedziny lotniska i nieskończoną ilość wykonanych zdjęć.

Ewa Stadnik

Specjalista ds. HR

Ewa, od dłuższego czasu związana z HR’em w Quad/Graphics. Odpowiada za rekrutacje na stanowiska produkcyjne, wprowadzenia nowych pracowników, prezentację firmy podczas targów pracy i spotkań ze studentami oraz inne działania promocyjne w obszarze rekrutacji. W wolnym czasie lubi wędrówki po lesie i wycieczki krajoznawcze.

Kinga Turek

Asystent działu HR

Kinga od kilku lat związana z Quad/Graphics, aktualnie zajmuje się lektoratami dla pracowników oraz rekrutacją na stanowiska produkcyjne. Wolny czas lubi spędzać aktywnie – bieganie, wycieczki rowerowe czy wędrówki po górach to dla niej najlepsza forma wypoczynku.

Ochrona danych osobowych

Chcesz wiedzieć więcej o pracy w Quad/Graphics?

Opisz w czym możemy Ci pomóc