Kompleksowe rozwiązania Pokaż menu

Większy zasięg

Dotarcie do odbiorców na całym świecie jest teraz w zasięgu twoich możliwości. Kompleksowe rozwiązania i doświadczenie Quad/Graphics pomoże twoim klientom skutecznie trafić do właściwej grupy docelowej.

Poszerz swój obszar działania dzięki doświadczeniu i kompleksowym rozwiązaniom od Quad/Graphics

Standy i opakowania

Mocnym impulsem do sięgnięcia po produkt jest odpowiednia, przemyślana ekspozycja standu na tle innych marek w punkcie sprzedaży czy też podczas targów i wystaw branżowych. Przyciągnij uwagę klienta poprzez niestandardowe, wyróżniające się w sklepie ekspozytory produktów, stojaki, standy, displaye i niekonwencjonalne formy opakowań dla swoich produktów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Quad/Graphics w branży poligraficzno-wydawniczej możesz liczyć na doskonałą jakość wydruku offsetowego i cyfrowego, wsparcie w doborze najlepszych materiałów i technologii, doradztwo na każdym etapie tworzenia rozwiązania oraz niebanalne i wytrzymałe konstrukcje standów i opakowań, również na specjalne zamówienia.

Atrakcyjna prezentacja produktów i usług oraz nasze wsparcie w logistyce i dystrybucji pomoże zwiększyć atrakcyjność ekspozycji w punktach sprzedaży na całym świecie.

Czytaj więcej

Direct mail

Zwiększaj zasięg marki i docieraj bezpośrednio do obecnych i przyszłych klientów dzięki kampaniom direct mailingowym. Współpraca z Quad/Graphics oznacza wysokie walory estetyczne i szybkość druku, szereg rozwiązań do samplingu, personalizowany przekaz i efekty specjalne, konkurencyjny czas realizacji kampanii, wsparcie w analizie ROI, a także optymalizację kosztów logistycznych i wsparcie w dystrybucji korespondencji na terenie całej Europy.

Rocznie wysyłamy ponad 90 mln adresowanych przesyłek m.in. do klientów branż telekomunikacyjnej, FMCG, kosmetycznej, motoryzacyjnej, finansowej, e-commerce oraz w ramach obsługi akcji fundraisingowych. Wzmacniaj konwersję także dzięki zastosowaniu nietypowych formatów - dowolne kształty wykrojników, łączenie druku offsetowego z efektami specjalnymi oraz nasze wsparcie w projektowaniu oraz łączeniu materiałów i technik druku pozwolą na optymalne wykorzystanie czasu i zasobów.

Czytaj więcej

Materiały marketingowe

Dzięki różnorodności formatów i nietypowych rozwiązań Quad/Graphics wspiera budowanie długotrwałej relacji z klientem oraz poszerzanie zasięgu oddziaływania marki. Wykorzystaj skuteczne rozwiązania promocyjne od direct mail, poprzez mailery, kartki pocztowe, inserty, personalizowane okładki magazynów i katalogów, ulotki, kupony aż po materiały wspierające programy lojalnościowe. Quad/Graphics zapewni najwyższej jakości, zaawansowany technologicznie druk cyfrowy i offsetowy oraz wsparcie w procesie tworzenia wyróżniającej się oferty reklamowej i doborze efektów specjalnych w celu zwiększenia zaangażowania odbiorcy.

Możesz też liczyć na doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego nośnika oraz wsparcie w dystrybucji na terenie całej Europy. Dzięki zastosowaniu personalizacji w twoich materiałach marketingowych, response rate może się kilkukrotnie zwiększyć w porównaniu do zastosowania zwykłego direct marketingu.

Czytaj więcej

Katalogi

Pozytywne pierwsze wrażenie i skuteczna sprzedaż w jednym — katalogi to profesjonalna wizytówka firmy i wsparcie w prezentacji twoich produktów wśród klientów na całym świecie. Współpraca z Quad/Graphics przy tworzeniu i produkcji katalogów oznacza nie tylko wysokie walory estetyczne druku offsetowego, korzystne ceny, ale też innowacyjne dodatki, możliwość personalizacji wydruków oraz efekty specjalne dla wzmocnienia konwersji. Do dyspozycji masz także druk wzbogacony o technologie interaktywne oraz wersje cyfrowe na wszystkie urządzenia.

Quad/Graphics pomaga również w pakowaniu, insertowaniu wrzutek, wklejek czy też próbek, doborze papieru i uszlachetnień oraz optymalizacji kosztów logistycznych, a także wspiera w dystrybucji katalogów na terenie całej Europy - nasze katalogi, czasopisma i gazetki reklamowe docierają do klientów w aż 49 krajach.

Czytaj więcej

Produkty specjalne

Zainspiruj klientów i wykorzystaj podwójne okładki, zakładki, owijki, nietypowe perforacje czy też lakiery z wyjątkowymi strukturami i lakiery zapachowe, które wzmocnią Twój przekaz i zachęcą klientów do wyszukania dodatkowych informacji o twoim produkcie, a także potencjalnie do jego zakupu.

Niezależnie, czy planujesz wydanie magazynu, czasopisma czy wydruk okładki katalogu, broszury lub reklamę w miesięczniku – pomożemy znaleźć ci taki produkt niestandardowy, który doskonale uzupełni twoją markę i opowie jej historię w jedyny w swoim rodzaju sposób.

Doświadczenie i najnowocześniejsze urządzenia sprawiają, że możemy zaoferować ci wyjątkowe, niestandardowe techniki, które z łatwością włączysz w proces poligraficzny, bez potrzeby kontaktowania się z kilkoma podwykonawcami jednocześnie.

Czytaj więcej

Formularz kontaktowy

Opisz jak możemy Ci pomóc