Kompleksowe rozwiązania Pokaż menu

Większe oszczędności

Skorzystaj z kompleksowej oferty i wieloletniego doświadczenia Quad/Graphics w optymalizacji kosztów przygotowania materiałów, druku oraz usług logistycznych.

Dlaczego współpraca z Quad/Graphics oznacza oszczędności?

Usługi transportowe

Nasze wieloletnie doświadczenie w usługach transportowych dla wielu branż wymagających szczególnej terminowości i jakości dostaw to najlepsza rekomendacja. To sprawia, że jesteśmy niezawodnym i profesjonalnym dostawcą usług logistycznych dla klientów z każdego sektora. Szereg wprowadzonych przez nas innowacji technologicznych zapewnia jeszcze większą skuteczność i niższe koszty transportu, dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Usługi transportowe świadczone przez Quad/Graphics to także optymalizacja czasu dostaw dzięki wykwalifikowanym specjalistom do spraw transportu i spedycjioraz wsparciu nowoczesnych systemów IT i kompleksowej obsłudze zamówienia od magazynowania po dystrybucję do odbiorcy końcowego. Współpracując z nami masz gwarancję bezpieczeństwa i terminowości dostaw.

Czytaj więcej

Papier

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży poligraficzno-wydawniczej Quad/Graphics i bliskiej współpracy z producentami papieru i innych podłoży do druku, dobierzemy najlepszy papier do realizacji twoich kreatywnych pomysłów. Jesteśmy na bieżąco z nowościami, aby oferować naszym klientom innowacyjne podłoża przy jednoczesnym utrzymaniu jakości drukowanych materiałów. Ze względu na imponującą skalę naszych zakupów oferujemy atrakcyjne ceny papieru, kartonu czy tektury - prowadzimy także cięcie i odsprzedaż . Dzięki temu sprawnie zrealizujesz swoje zlecenie w oparciu o magazynowane przez nas materiały.

Jesteśmy także odpowiedzialnym partnerem dla twojego biznesu - dbamy o jakość i środowisko naturalne, co potwierdzają certyfikaty ISO 14001 (zarządzanie środowiskowe), EU Ecolabel, PEFC, FSC (materiały z dodatkowymi certyfikatami są dostępne na życzenie klienta), Green Energy, ISO 9001 (zarządzanie jakością) oraz system Lean.

Czytaj więcej

Skład i przygotowanie do druku

Angażujemy całą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w obsługę klienta na każdym etapie realizacji zamówienia. Dlatego to właśnie nam warto powierzyć skład i przygotowanie materiałów, które pomogą w promocji twoich produktów czy usług oraz realizację twoich celów sprzedażowych przy zachowaniu korzystnych cen. Doradzimy również jak przygotować materiały do druku, aby obniżyć koszty wydruku i wybrać optymalną jakość podłoża i materiałów.

Quad/Graphics wykorzystuje najlepsze praktyki i znajomość technologii druku oraz doświadczenie na wymagającym rynku poligraficzno-wydawniczym, aby wspierać w tworzeniu atrakcyjnych zdjęć i grafik oraz zadbać o redukcję kosztu tworzenia oprawy graficznej wydawnictw. Elastyczne godziny pracy oraz profesjonalne podejście do zleceń gwarantują fachowe wsparcie podczas realizacji nawet najbardziej wymagających kampanii.

Czytaj więcej

Dystrybucja

Chcesz zaistnieć ze swoją kampanią marketingową w tym samym czasie na terenie całego kraju? Potrzebujesz pewności, że twoje drukowane materiały, standy czy przesyłki dotrą jednocześnie do odbiorców w kilku krajach? Zaufaj profesjonalistom z Quad/Graphics, którzy od wielu lat skutecznie wspierają globalną dystrybucję materiałów klientów. Dzięki sprawnej koordynacji całego procesu logistycznego oraz przygotowaniu przesyłek do dystrybucji zawsze zgodnie z lokalnymi wymogami obrotu pocztowego lub kurierskiego, oferujemy efektywne rozwiązania przeznaczone na rynek krajowy i międzynarodowy oraz optymalizację kosztów, poprzez wdrożenie najbardziej efektywnych rozwiązań i wybór najlepszego rodzaju i środka transportu zgodnie z wymaganiami konkretnego zlecenia.

Zarządzanie kosztami wspierane jest również poprzez nasze kompleksowe podejście do realizacji zamówienia: od pomysłu i druku aż do obsługi wysyłki do odbiorców końcowych.

Czytaj więcej

Fulfilment

Oszczędzaj czas i korzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w obsłudze klienta dzięki zleceniu nam całości procesu realizacji zamówień. Skompletujemy twoje zamówienie, przygotujemy do dystrybucji i dostarczymy do adresata. Quad/Graphics oferuje kompleksowe usługi i profesjonalne rozwiązania dla branży e-commerce, księgarni internetowych i wydawnictw (prenumeraty) w konkurencyjnych cenach. To pozwala na optymalizację kosztu prowadzenia infolinii oraz biura obsługi klienta, monitorowania i raportowania rozliczeń, a także konfekcjonowania towaru i przygotowywanie paczek do wysyłki.

Zadbamy także o obsługę stanów magazynowych i prowadzenie archiwum oraz obsługę akcji promocyjnych i wysyłkę materiałów oraz produktów drukowanych nie tylko w Quad/Graphics.

Czytaj więcej

Formularz kontaktowy

Opisz jak możemy Ci pomóc