Kompleksowe rozwiązania Pokaż menu

Większa sprzedaż

Nasze zintegrowane rozwiązania pozwalają ci pozyskać i utrzymać klientów, zwiększyć ich liczbę, a także zaangażować szerszą grupę odbiorców.

Dlaczego współpraca z Quad/Graphics oznacza większą sprzedaż?

Direct marketing

Chcesz sprzedawać więcej dzięki skierowaniu bezpośredniego komunikatu marketingowego do starannie wybranych odbiorców? Starasz się uzyskać bezpośrednią reakcję i efektywnie mierzyć wskaźnik odpowiedzi (response rate)? Dzięki doświadczeniu profesjonalistów z Quad/Graphics dotrzesz skutecznie ze swoim przekazem do jeszcze szerszego grona odbiorców na całym świecie.

Direct Marketing wspierany przez Quad/Graphics to kreatywne działania nastawione na zwiększanie konwersji w celu jeszcze skuteczniejszego docierania do klientów. Wspieramy cele biznesowe naszych klientów poprzez przemyślane propozycje doboru formy, częstotliwości wysyłki oraz grupy odbiorców. Projektujemy i tworzymy niebanalny design oraz atrakcyjne realizacje w bliskiej współpracy z klientem, oferując pomoc w optymalizacji kosztów i skuteczności kampanii multi-channel na każdym etapie zamówienia.

Czytaj więcej

Technologie mobilne

Skutecznie docieraj do klientów w świecie cyfrowym, a twoja oferta będzie towarzyszyła odbiorcom przez całą dobę, w dowolnym miejscu na świecie. Interaktywne katalogi, gry, wydania cyfrowe czy wirtualna lub rozszerzona rzeczywistość pozwolą nie tylko sprzedać więcej, ale też zbierać dodatkowe, cenne informacje o potrzebach, oczekiwaniach i codziennym życiu Twoich klientów. Do swojej dyspozycji masz rozwiązania, które w pełni wykorzystują potencjał mobilnych platform i urządzeń, takie jak wydania cyfrowe katalogów, czasopism i gazetek reklamowych, rozwiązania interaktywne z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości (AR) czy rozpoznawania obrazu (IR).

Quad/Graphics korzysta z najlepszych rozwiązań w projektowaniu atrakcyjnych i interaktywnych kampanii, również na specjalne okazje oraz pomaga klientom w optymalizacji kosztów i promocji w wielu kanałach (multi-channel).

Czytaj więcej

Standy i opakowania

Mocnym impulsem do sięgnięcia po produkt jest odpowiednia, przemyślana ekspozycja standu na tle innych marek w punkcie sprzedaży czy podczas targów i konferencji branżowych.

Przyciągnij uwagę klienta poprzez niestandardowe, wyróżniające się w sklepie ekspozytory produktów, stojaki, standy, displaye i niekonwencjonalne formy opakowań dla swoich produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Quad/Graphics w branży poligraficzno-wydawniczej możesz liczyć na doskonałą jakość wydruku offsetowego i cyfrowego, wsparcie w doborze najlepszych materiałów i technologii, doradztwo na każdym etapie tworzenia rozwiązania oraz niebanalne i wytrzymałe konstrukcje standów i opakowań, również na specjalne zamówienia.

Dzięki atrakcyjnej prezentacji produktów i usług oraz naszemu wsparciu w logistyce i dystrybucji znacznie zwiększysz atrakcyjność ekspozycji i sprzedaż swojego asortymentu na całym świecie.

Czytaj więcej

Kreacja

Razem stworzymy wyjątkową prezentację oraz oprawę produktów i usług dzięki połączeniu twoich kreatywnych pomysłów z naszym doświadczeniem i najlepszymi praktykami. Nasz kreatywny zespół projektowy jest do twojej dyspozycji i wspiera w projektowaniu graficznym, tworzeniu i projektowaniu konstrukcji standów, opakowań, a także fotografii produktowej i obróbce zdjęć, modelowaniu 3D oraz kompleksowym przygotowaniu do druku, zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi.

Quad/Graphics posiada wieloletnie doświadczenie w branży wydawniczej i poligraficznej i wspiera swoim doświadczeniem kreatywne działania nastawione na wyjątkowe realizacje na każdym etapie procesu projektowego. Możesz liczyć także na niebanalny design i projekty tworzone w bliskiej współpracy z klientem oraz pomoc w optymalizacji kosztów i skuteczności promocji multi-channel.

Czytaj więcej

Bazy danych

W kosztach kampanii direct marketingowej, udział kosztów wysyłki stanowi często ponad 60%. Zmniejsz go dzięki zaawansowanej optymalizacji baz danych pod kątem zwiększania ROI twojej kampanii, przy jednoczesnym obniżaniu jej kosztów. Usługi Quad/Graphics związane z bazami danych to m.in. przetwarzanie i standaryzacja baz adresowych, optymalizacja pod kątem redukcji kosztów nadania pocztowego, sortowanie zgodnie z wymaganiami konkretnych serwisów pocztowych (w oparciu o licencjonowane oprogramowania), czyszczenie i walidacja baz (deduplikacja, poprawianie i/lub usuwanie błędnych rekordów, sprawdzanie adresów pod kątem ich aktualności).

Oferujemy pozyskiwanie baz danych na potrzeby konkretnych kampanii marketingowych, kodowanie QR, Barcode, Data Matrix, Mailmark, CBC oraz konsultacje na temat przygotowania bazy zgodnie z twoimi planami promocji produktu czy usługi.

Czytaj więcej

Formularz kontaktowy

Opisz jak możemy Ci pomóc